CHALK registrace

REGISTRACE UZAVŘENA - kapacita pochodu byla naplněna

 

Registrace je určena pro skupinu deseti členů. Pokud se přihlásí skupina s nežším počtem členů (nejméně však 7), musí uhradit příspěvek i za chybějící členy. Skupina s méně jak 10 členy obdrží proviant a odznáčky pro 10 členů.

V registraci musí být označen velitel skupiny, radista a zpravodajec.

Řádně vyplněnou přihlášku, kterou si můžete stáhnout níže, odešlete e-mailem na operace.chalk@gmail.com . K přihlášce přiložte fotografie všech členů skupiny (budou z nich vytvořeny pasové fotografie do krycích dokladů, tak podle toho by fotografie měly alespoň trochu vypadat). Každá fotografie bude pojmenována jménem člena skupiny.

Veliteli skupiny budou následně zaslány platební údaje. Platba se provádí za celou skupinu hromadně, tedy ve výši 6.500,- Kč (650,- Kč na jednoho člena skupiny). Registrace je kompletní a platná až po uhrazení. Pokud bude kapacita naplněna před uhrazením, bude přihláška automaticky stornována a případná později došlá platba obratem vrácena.

Změny v registraci (doplnění či ubírání členů, změny členů) můžete provádět libovolně, avšak tyto nahlásíte JEDNORÁZOVĚ v termínu od 18.2.2019 do 28.2.2019. Po tomto termínu nebudou změny akceptovány.

Stornovat lze registrace pouze jako celek, a to nejpozději do 31.12.2018. Pokud provedete storno do této doby, bude Vám vrácena platba v plné výši. Po tomto datu již nelze platbu vrátit.

REGISTRACE UZAVŘENA - kapacita pochodu byla naplněna