Další program

Vaše návštěva Příbramska se nemusí nutně omezit jen na samotný pochod. Město Příbram nabízí spousty míst, které stojí na návštěvu a poznání. Mezi ty nejvýznamnější patří například Hornické muzeum Příbram, rozsáhlé muzeum hornictví se skanzenem budov, historickou a geologickou expozicí. Jedná se o největší hornické muzeum v ČR. Další místo, které byste němli opomenout, je Svatá Hora, významný barokní areál a poutní místo na vrchu u Příbrami.

8V rámci Policejního pochodu Brdy jsme pro Vás připravili následující "návštěvní benefity", které můžete všichni využít, a to v pátek 22.05.2020, v sobotu 23.05.2020 i v neděli 24.05.2020. Máte-li možnost k nám přijet o den dříve, či o den déle odjet, neváhejte a určitě tuto možnost využijte. Na místě konání akce nás naleznete již v pátek 22.05.2020, stačí, když se za námi zastavíte a my Vám rádi sdělíme veškeré informace a předáme kupóny pro uplatnění benefitů.

img_pb_svetla_036.jpg
VSTUPNÉ ZDARMA DO HORNICKÉHO MUZEA PŘÍBRAM
mapa-caka.jpg
 
V rámci spolupráce s Hornickým muzeem Příbram jsme pro Vás připravili volné vstupné do Hornického muzea Příbram, největšího hornického muzea v ČR. Více informací o tomto muzeu naleznete na jeho webových stránkách www.muzeum-pribram.cz.

 

 

 

 

 

 


img_pb_svetla_024.jpg

NÁVŠTĚVA SVATÉ HORY

 

Svatá Hora je dalším místem, který by návštěvník našeho města neměl opomenout. Jeho návštěva je sama o sobě obrovským zážitkem. Okolí areálu nabízí překrásné výhledy na město i na samotné Brdy. Areál je volně přístupný každý den od 06:30 h do 18:00 h.
V rámci návštěvy můžete navštívit i nové Svatohorské poutní muzuem, které je v pátek i v sobotu přístupné od 09:00 h do 16:00 h a v neděli od 09:00 h do 17:00 h. Více informací naleznete na webových stránkách Svaté Hory http://svata-hora.cz/.
 
 
 
 
 

LOGO-LERO-originál-průhledný.png

PŘIJĎTE SI ZASTŘÍLET, STŘELNICE BUDE PRO VÁS OTEVŘENÁ ZDARMA

 

V rámci spolupráce s tunelovou krytou střelnicí LERO v Příbrami jsme pro Vás připravili volný vstup do střelnice dne 23.05.2020 v době od 12:00 h do 19:00 h. Pokud jste majitelé zbrojního průkazu, přijďte si zdarma zastřílet, či si vyzkoušet některou ze široké škály zbraní, které střelnice k vyzkoušení nabízí. Nevlastníte zbrojní průkaz? Nevadí, ochotný instruktor střelnice se o Vás postará, vše Vám ukáže, vysvětlí a Vaše první zážitky na poli střelectví mohou začít.
Návštěvník, který je účastníkem Policejního pochodu Brdy, hradí pouze střelivo a případné zapůjčení zbraní. Více informací o střelnici naleznete na webových stránkách ​http://www.strelnicelero.cz/.
 
 
 
 
 
 
 

Příbram samozřejmě nabízí mnohem více různých sportovních a kulturních aktivit. Jejich přehled můžete nalézt na webových stránkách města http://pribram.eu/volny-cas.html.
Zajímá Vás, jak vypadá Příbram ve světlech nočních lamp? Navštivte tuto fotogalerii: http://honza98.rajce.idnes.cz/Pribramska_svetla/.