Doporučujeme další pochody

Nejen u nás v republice, ale i v okolních státech, můžete nalézt skvělé pochody s podobnou tématikou. Několik takových pochodů zde přímo zobrazujeme. Na webu ARMYpochody.cz však naleznete většinu takových pochodů.

 

 

 

 

 

 


PODZEMNÍ POCHOD 

Úvodní pochod sezóny, který Vás zavede do podzemí tvrzí Československého opevnění. 

Nabízí jednu, velmi zajímavou, poznávací trasu.

 


MILITARY DEATH MARCH 

První venkovní pochod sezóny, který je věnovaný uctění obětí pochodu smrti z roku 1945.

Nabízí dvě trasy, z nichž jedna je extrémní, letos v délce 74 km a druhá v délce 30 km. Svou účastí přispějete na obnovu hrobu hřbitova Volary, kde jsou pochovány oběti pochodu smrti z roku 1945.


POLICEJNÍ POCHOD ČR 

Policejní pochod pořádaný SKP Nový Jičín při příležitosti Dne Policie ČR.

 

 


POCHOD PO STOPÁCH KRÁLE ŠUMAVY

Pochod nádherným prostředím Šumavy, který je věnovaný všem, kteří po roce 1948 pomáhali utéct občanům totalitního Československa přes ostře hlídané hranice.

 

 

 


NOČNÍ IPA POCHOD 

Novinka z dílny IPA Hranice. Zkušení pořadatelé pro Vás letos připravili noční zážitkovou trasu.

 

 


IPA POCHOD

Již tradiční pochod nabízejí tři zážitkové trasy různých délek.

 

 


POCHOD PO STOPÁCH 22. VÝSADKOVÉ BRIGÁDY PROSTĚJOV

Pochod pořádaný u příležitosti Dne ozborjených sil ČR, za účelem uctění všech vojáků i jejich velitelů, kteří prošli náročnou službou u VÚ 8280, původně 22. výsadkové brigády, v současné době 601. SkSS.

 

 


POCHOD FINANČNÍ STRÁŽE RČS 

Pochod věnovaný zaměstnancům Finanční stráže RČS, kteří sloužili na území první republiky a převážně v předválečných letech samostatně strážili její hranice s puškou v ruce a později v tom pokračovali v řadách jednotek Stráže obrany státu.

 

 


PARTYZÁNSKÝ POCHOD 2017

Pochod pořádaný k uctění památky výsadkářů, partyzánů a dalších odbojových pracovníků, a v neposlední řadě ovšem i k památce obyčejných lidí, kteří pomáhali a nasazovali životy svoje i svých blízkých. Každoročně Vás pochod zavede do oblasti činnosti některé z partyzánských skupin, tentokrát do oblasti Vírské přehrady.


POCHOD PŘÁTELSTVÍ A PODPORY 

Druhý ročník pochodu pořádaný členy IPA Města Albrechtice. Každý ročník je pořádán za účelem konkrétní podpory.

 

 


POCHOD RYCHLÉ ROTY

Pochod pořádaný kolegy z Ústí nad Orlicí také na podporu Nadace policistů a hasičů, případně i dalších konkrétních potřebných.


POCHOD PO ČESKOSLOVENSKÉM OPEVNĚNÍ 

Pochod, který Vás každoročně provede jinou částí Československého opevnění. Letos se můžete těšit na okolí dělostřelecké tvrze Hanička.